PONAD 100-LETNIA TRADYCJA - POWIATOWY ZESPÓŁ NR 9 SZKÓŁ IM. M.DĄBROWSKIEJ JEST NAJSTARSZĄ PLACÓWKĄ OŚWIATOWĄ NA ZIEMI OŚWIĘCIMSKIEJ

Aktualności

KONKURS FOTOGRAFICZNY WSTiE
Nasza partnerska uczelnia - Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej organizuje Konkurs Fotograficzny „Krajobraz górski” dla uczniów ponadgimnazjalnych szkół partnerskich.
więcej »

WOLONTARIUSZE WOŚP-u
Uczniowie chętni do wzięcia udziału w finale WOŚP-u jako wolontariusze powinni się jutro zgłosić do Roksany - przewodniczącej szkoły (2j), a najpóźniej do czwartku przynieść zdjęcie. Jest jeszcze 7 miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń!
więcej »

Etap szkolny XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej
W piątek odbył się etap szkolny XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej. Temat tegorocznej olimpiady brzmiał: "Święci Apostołowie Piotr i Paweł - urząd i charyzmaty w Kościele". W I etapie wzięło udział siedmiu uczniów z klas II i III. Do kolejnego etapu przeszli (zgodnie z regulaminem dwóch uczniów z ilością punktów pow. 50%): Martyna Drzewiecka i Katarzyna Kurek. Gratulujemy!
więcej »

PODUSZKA DLA MALUSZKA 2012 - podsumowanie
28 listopada 2012r. Asia Szumera z kl. 3i - koordynator akcji "Poduszka dla Maluszka" z ramienia naszej szkoły - wzięła udział w podsumowaniu akcji w ramach, której zbierane są środki finansowe na prezenty mikołajkowe dla dzieci ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i kliniki transplantacyjnej Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.
więcej »

III WARSZTATY TEATRALNE W PWST W KRAKOWIE
Od 24-28 listopada 2012r., dzięki wsparciu finansowemu Gminy Kęty oraz Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, Grupa Teatralna "Minus Jeden" pod opieką p. Anny Kapci przebywała na warsztatach teatralnych w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.
więcej »

Konkurs Wiedzy o Powiecie Oświęcimskim
W wtorek 27 listopada 2012r. odbył się Konkurs Wiedzy o Powiecie Oświęcimskim. Wzięła w nim rekordowa 26 liczba osób (najliczniejsza grupa ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu oświęcimskiego). Do etapu międzyszkolnego przeszły 4 osoby, które utworzą drużynę.
więcej »

Matury próbne
W dniach 20, 21, 22 listopada 2012r. odbywać się będą egzaminy próbne dla maturzystów.
więcej »

II Debata społeczna
Wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kętach 19 listopada (poniedziałek) 2012r. organizujemy debatę społeczną poświęconą problemowi szeroko pojętej niepełnosprawności pt.„Niepełnosprawni – inni a może jednak tacy sami”.
więcej »

PODUSZKA DLA MALUSZKA 2012
4 listopada 2012r. Samorząd Uczniowski, podobnie jak w zeszłym roku, postanowił o przyłączeniu się naszej szkoły do akcji „Poduszka dla maluszka” organizowanej jest przez Fundację Śląskiego Centrum Chorób Serca i Rafała Andreasa.
więcej »

Wieczór naukowy w naszej szkole
22 lutego 2013r. odbył się wieczór naukowy w „Dąbrowskiej”. Uczestnicy pod okiem fachowców mogli oglądać m.in. Księżyc, widoczne planety Układu Słonecznego oraz obiekty tzw. głębokiego nieba, takie jak mgławice. Poza tym uczniowie naszej szkoły oraz gimnazjaliści wzięli udział w ciekawych zajęciach z chemii, biologii, a zainteresowani informatyką mogli samodzielnie zbudować roboty z klocków Lego, które odpowiednio zaprogramowane, będą wykonywać proste czynności. Wieczór został zorganizowany pod patronatem i we współpracy z Wyższą Szkołą Finansów i Prawa w Bielsku-Białej.
więcej »

Stypendium dla Ani Bogacz
21 listopada 2011 r. w V Liceum Ogólnokształcącym im. Augusta Witkowskiego w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2011/2012 oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział Małopolski Kurator Oświaty - Aleksander Palczewski, Małopolski Wicekurator Oświaty - Grzegorz Baran oraz Starosta Krakowski, Józefa Krzyworzeki. Stypendium odebrała również uczennica naszej szkoły Anna Bogacz z kl. 3i1
więcej »

Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17