PONAD 100-LETNIA TRADYCJA - POWIATOWY ZESPÓŁ NR 9 SZKÓŁ IM. M.DĄBROWSKIEJ JEST NAJSTARSZĄ PLACÓWKĄ OŚWIATOWĄ NA ZIEMI OŚWIĘCIMSKIEJ

Aktualności

SZKOLNE WIADOMOŚCI
Zapraszamy do obejrzenia kolejnych informacji szkolnych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem TVK HD.
więcej »

NOC FILMOWA W DĄBROWSKIEJ
Z 17/18 kwietnia odbyła się "Noc filmowa".
więcej »

PRZYPOMNIENIE DLA UCZNIÓW KLAS 3-cich
W związku z zakończeniem roku szkolnego uczniowie klas trzecich proszeni są o zwrot wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej do dnia 17 kwietnia 2015r.
więcej »

DZIESIĘCIOLECIE GRUPY TEATRALNEJ "MINUS JEDEN"

DZIESIĘCIOLECIE GRUPY TEATRALNEJ I PREMIERA
DZIESIĘCIOLECIE GRUPY TEATRALNEJ I PREMIERA
Zapraszamy na premierowy spektakl Grupy Teatralnej połączony z obchodami 10-lecia "Minus Jeden"
więcej »

WESOŁYCH ŚWIĄT
Życzenia świąteczne...
więcej »

SPOTKANIE Z PANIĄ OLGĄ ONYSZKIEWICZ Z MDSM w OŚWIĘCIMIU
Dnia 18.03. 2015 odbyło się w naszej szkole spotkanie organizacyjne z panią Olgą Onyszkiewicz – Kierownikiem Działu Edukacyjno-Programowego Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu z uczennicami klasy I HM oraz ich rodzicami.
więcej »

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA
W dniu 17 marca 2015 roku w Powiatowym Zespole nr 9 Szkół w Kętach odbyły się obchody Światowego Dnia Zdrowia. To kolejna, obok odbywających się od jedenastu lat Dni Profilaktyki, impreza poświęcona propagowaniu zdrowego stylu życia i zdrowia
więcej »

FILM PROMUJĄCY SZKOŁĘ
Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą szkołę...
więcej »

III KONKURS O MIEŚCIE I GMINIE KĘTY "Miejsce, w którym żyję..."
5 marca 2015 r. odbył się w naszej szkole III Konkurs o Mieście i Gminie Kęty. Jak co roku w murach "Dąbrowskiej" spotkali się gimnazjaliści, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i zechcieli poznać dokładniej miejsce, w którym żyją - swoją małą ojczyznę - Gminę Kęty.
więcej »

HARMONOGRAM MATURY PRÓBNEJ
W dniach 09-12 marca 2015r. tj. pn - czw. odbywać się będą matury próbne z j. polskiego, matematyki, j. obcych i jednego przedmiotu rozszerzonego.
więcej »

DZIEŃ OTWARTY - ZAPROSZENIE
Zapraszamy gimnazjalistów na dzień otwarty w naszej szkole...
więcej »

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI
Wprawdzie rozpoczęły się ferie, ale nasi uczniowie nie próżnują. Klasa 2h przy wsparciu głównie 1h przygotowała dla dzieci pracowników szkoły, wychowanków z placówki społeczno-opiekuńczej w Kętach oraz podopiecznych świetlicy środowiskowej bal karnawałowy. Były tańce, hulanki, swawole, a ponadto konkursy z nagrodami i malowanie twarzy. Uśmiechy dzieci są szczególnym podziękowaniem, ale dodajmy...
więcej »

ZUZANNA DROŹDZIK W ETAPIE WOJEWÓDZKIM OLIJP
14 lutego odbył się etap wojewódzki Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, w którym wzięła udział nasza uczennica Zuzanna Droździk. Gratulujemy kwalifikacji, trzymamy kciuki i czekamy na wyniki...
więcej »

IV DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH
Dzisiaj w naszej szkole odbył się IV Dzień Języków Obcych. Nauczyciele angliści i germaniści przygotowali dla uczniów klas I i II ciekawe konkurencje językowe. Młodzież mogła wykazać się znajomością języka hiszpańskiego, angielskiego oraz niemieckiego, a także wiedzą o krajach europejskich - ich kulturze i historii. W konkursie mędzyklasowym zwyciężyła klasa 1 językowo-filmowa. GRATULUJEMY!
więcej »

ZAJĘCIA W CZASIE FERII W NASZEJ SZKOLE
Harmonogram zajęć w czasie ferii w naszej szkole...
więcej »

TŁUSTY CZWARTEK, CZYLI "DZIEŃ PĄCZKA "W NASZEJ SZKOLE
Serdeczne podziękowania dla Samorządu za zorganizowanie poczęstunku z okazji Tłustego Czwartku...
więcej »

SUKCESY NASZYCH UCZENNIK W BESKIDZKIM FESTIWALU TAŃCA
Uczennice klasy I Martyna Hickierwicz i Karolina Jędrzejko (1h) zdobyły złoty medal w kat. duety w Beskidzkim Festiwalu Tańca. Gratulujemy dziewczynom zwycięstwa. Asia Płonka i Kamila Włodarska (2h) zajęły w tej samej kategorii II miejsce, zdobywając srebro - równie gorąco gratulujemy.
więcej »

DEKLARACJE MATURALNE - PRZYPOMNIENIE
OSTATECZNY TERMIN DOKONYWANIA ZMIAN W DEKLARACJI MATURALNEJ UWAGA MATURZYŚCI! Przypominamy, że jeśli chcecie dokonać JAKICHKOLWIEK zmian w deklaracji maturalnej możecie to zrobić do 6 lutego (PIĄTEK). W celu dokonania zmiany należy udać się do sekretariatu (7.00-14.00) z kopią deklaracji i nanieść poprawki. Po tym terminie nie będzie możliwe dokonywanie żadnych zmian.
więcej »

II DZIEŃ KAWY
3 lutego 2015r. Samorząd Uczniowski zorganizował II Dzień Kawy - dziękujemy!
więcej »

DZIEŃ KAWY W NASZEJ SZKOLE
Jutro, tj. 3.02. Samorząd Uczniowski organizuje II Dzień kawy. Wszystkich chętnych zapraszamy na kawę (herbatę lub kakao) zapraszamy do sali nr 21.
więcej »

WALENTYNKOWA POCZTA W "DĄBROWSKIEJ"
Od dzisiaj (02.02) do czwartku 12 lutego funkcjonować będzie poczta walentynkowa. Skrzynka na walentynki znajduje się w bibliotece szkolnej. Zachęcamy wszystkich do zabawy i dzielenia się swoimi pozytywnymi emocjami i uczuciami. SU
więcej »

STYPENDIA ZA WYNIKI W NAUCE ZA SEM. I ROKU SZK. 2014/2015
Komisja stypendialna przyznała 22 osobom - uczniom klas I, II i III stypendia za wyniki w nauce za I sem. roku szkol. 2014/2015. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
więcej »

1% dla uczniów "Dąbrowskiej"
Drodzy Rodzice, Absolwenci i Przyjaciele naszej Szkoły! Co zamierzacie zrobić z 1% Waszego podatku? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu to przypominamy Wam, że możecie przekazać 1% Waszego podatku na naszą Szkołę. Wiemy jak wykorzystać te pieniądze! Nie przeznaczymy ich na remont czy zakup sprzętu. Ta kwota w całości i w wymierny sposób trafi z powrotem do naszych uczniów.
więcej »

ZMARŁ KS. TADEUSZ JORDANEK - ABSOLWENT NASZEJ SZKOLY
14 stycznia 2015r. w wieku 91 lat zmarł ks. prałat Tadeusz Jordanek - absolwent naszej szkoły. Ks. Jordanek urodził się w Kętach w 1924 roku, uczęszczał najpierw do szkoły podstawowej, a później do Gimnazjum mieszczącego się w murach obecnej "Dąbrowskiej". Do ostatnich lat życia pamiętał o swojej szkole gimnazjalnej i podtrzymywał z nami kontakt telefoniczny...
więcej »

OGŁOSZENIE
Ogłoszenie o Walnym Zebraniu Klubu Absolwentów i Przyjaciół Szkoły.
więcej »

RELACJA Z WIECZORU KOLĘDOWEGO
W miniony piątek ,9 stycznia 2015r., odbył się w naszej szkole wieczór kolędowy przygotowany przez Grupę Muzyczna „Trzy Czwarte”.
więcej »

WIGILIA SZKOLNA
20 grudnia odbyła się również wigilia emerytowanych pracowników szkoły, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Dziękujemy bardzo uczniom klasy 1hm i pani prof. Katarzynie Kubień za uświetnienie spotkania przedstawieniem pt. "Opowieść wigilijna".
więcej »

HARMONOGRAM ZAJĘĆ 5.01.2015 R.
Harmonogram zajęć 29 grudnia 2014r. i 5 stycznia 2015r.
więcej »

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
ŻYCZENIA  ŚWIĄTECZNE
Radosnych Świąt...
więcej »

KIEREMASZ ŚWIĄTECZNY - PODZIĘKOWANIA
W środę, 17 grudnia 2014r., odbył się doroczny kiermasz świąteczny. Rada Szkoły składa podziękowania wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i Przyjaciołom Szkoły, którzy wsparli tę inicjatywę poprzez ofiarowanie ciast i ozdób oraz zakupy. Zebrane w ten sposób fundusze zasilą konto Rady Szkoły i zostaną przeznaczone m. in. na dofinansowanie wyjazdów dla uczniów naszej szkoły. DZIĘKUJEMY! :)
więcej »

WIECZÓR KOLĘDOWY - ZAPROSZENIE
WIECZÓR KOLĘDOWY - ZAPROSZENIE
Zapraszamy na...
więcej »

ORGANIZACJA PRACY 20 GRUDNIA I 5 STYCZNIA
ORGANIZACJA PRACY 20 GRUDNIA I 5 STYCZNIA
20 grudnia 2014r (sobota) odpracowujemy zajęcia z dnia 2 stycznia 2014r. Wszyscy uczniowie przychodzą na godz. 8.30. O godz. 9.00 klasa 1hm i p. prof. K. Kubień-Sikora zapraszają na przedstawienie bożonarodzeniowe do małej sali gimnastycznej. Uczniowie schodzą do sali pod opieką nauczycieli. Następnie odbywają się Wigilijki klasowe do godz. 11.30. Przydział sal na wigilie 20 grudnia 2014r. dla Wychowawców i Uczniów:
więcej »

NAGRODY W KONKURSIE BIBLIOTECZNYM
17 grudnia 2014r. w bibliotece szkolnej odbyło się losowanie laureatów konkursu bibliotecznego pod nazwą „Cud Bożego Narodzenia - historia i polskie zwyczaje świąteczne”...
więcej »

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BIBLIOTECZNEGO
Osoby, które oddały do biblioteki wypełnione karty na konkurs biblioteczny pt.”Cud Bożego Narodzenia- historia i polskie zwyczaje świąteczne” proszone są o zgłoszenie się do biblioteki szkolnej w dniu 17 grudnia 2014r. o godz. 12:20. Odbędzie się losowanie zwycięzców i wręczanie nagród. Serdecznie zapraszamy.
więcej »

WARSZTATY Z J. HISZPAŃSKIEGO
WARSZTATY Z J. HISZPAŃSKIEGO
W piątek 19 grudnia od g. 13.15 p. prof. Paulina Foks poprowadzi warsztaty tematyczne z j. hiszpańskiego. Zapraszamy wszystkich. którzy chcą poznać hiszpańskie zwyczaje świąteczne i potrawy oraz nauczyć się piosenek świątecznych...
więcej »

MATURA PRÓBNA
W dniach 15-18 grudnia 2014r. tj. pn - czw. Odbywać się będą matury próbne z j. polskiego, matematyki, j. obcych i jednego przedmiotu rozszerzonego. Uczniowie klas trzecich przychodzą na zajęcia wg swojego planu zajęć na każdy z tych dni. O g. 8.45 udają się przed salę gimnastyczną, gdzie oczekują na wpuszczenie do sali...
więcej »

BOŻONARODZENIOWY KONKURS BIBLIOTECZNY
Zapraszamy do udziału w konkursie bibliotecznym na temat „Cud Bożego Narodzenia- historia i polskie zwyczaje świąteczne”. Konkurs odbędzie się 17 grudnia 2014r....
więcej »

KONKURS O MIEŚCIE I GMINIE KĘTY - EDYCJA III
ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W III EDYCJI KONKURSU O MIEŚCIE I GMINIE KĘTY PT. "MIEJSCE, W KTÓRYM ŻYJĘ...". W menu prawym zakładce "WSPÓŁPRACA ZE ŚRODOWISKIEM" - "Konkurs o Mieście i Gminie" do pobrania regulamin konkursu....
więcej »

KONCERT GRUPY MUZYCZNEJ "TRZY CZWARTE"
W piątek 5.12. nasza Grupa Muzyczna "Trzy Czwarte" zaprosiła na koncert poezji śpiewanej. Wystąpili Klaudia Blacha, Żaneta Gawęda, Adam Płonka, Karolina Nycz oraz Aneta Błasiak (skrzypce). Na gitarze towarzyszył wykonawcom p. prof. Sławomir Dwornik, który zaśpiewał też trzy utwory, a na skrzypcach towarzyszyła mu Aneta. Obsługą techniczną koncertu zajął się Wojciech Kublin.
więcej »

Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17