PONAD 100-LETNIA TRADYCJA - POWIATOWY ZESPÓŁ NR 9 SZKÓŁ IM. M.DĄBROWSKIEJ JEST NAJSTARSZĄ PLACÓWKĄ OŚWIATOWĄ NA ZIEMI OŚWIĘCIMSKIEJ

Aktualności

HISTORIA SZTUKI - LEKCJA W TERENIE
W piątek (25.09.) uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Stowarzyszenie Historyków Sztuki na nietypową lekcję do kaplicy św. Jana Kantego w Kętach. Odbyła się ona w ramach projektu "Sztuka na kółkach". Maturzyści z klasy humanistycznej, mieli możliwość dokonania szybkiej powtórki z zakresu sztuki i kultury baroku na przykładzie perły architektonicznej naszego miasta – kaplicy św. Jana Kantego.
więcej »

WYNIKI WYBORÓW PRZEWODNICZĄCEGO SU
W wyniku dzisiejszych (19.09) wyborów do Samorządu Uczniowskiego nową Przewodniczącą SU została Klaudia Blacha...
więcej »

AKCJA CHARYTATYWNA SKW
Uwaga! Rusza pierwsza w tym roku akcja Szkolnego Koła Wolontariatu. Od poniedziałku (21.09.2015 r.) w holu naszej szkoły znajdzie się pojemnik...
więcej »

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ DLA KL. II LD
W dniu 21 września 2015r. o godz.15.00 rozpoczynają się zajęcia dla klasy II. Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
więcej »

ZAPROSZENIE RADY RODZICÓW
16 września o g. 17.00 do sali nr 18 zapraszamy na spotkanie ws. balu studniówkowego rodziców i uczniów klas trzecich (ew. przedstawicieli klas). Bardzo prosimy o obecność wszystkich rodziców. Nieobecność uważana będzie za wyrażenie zgody na decyzje podjęte na zebraniu. W imieniu Rady Rodziców Wanda Siwiec
więcej »

PODZIĘKOWANIA OD GRUPY TEATRALNEJ "MINUS JEDEN"
Drodzy Goście, Przyjaciele Szkoły, Absolwenci, Nauczyciele i Uczniowie serdecznie dziękujemy za Państwa obecność na dzisiejszym (10.09) spektaklu: za niesamowicie życzliwą atmosferę, za tak wysoką frekwencję, za owacje na stojąco, gratulacje i każde dobre słowo... Państwu Lucynie i Zbigniewowi Dybałom oraz Pracownikom Firmy Czanieckie Makarony składamy podziękowania za dziesięcioletnie wspieranie talentów naszych młodych artystów z Grupy Teatralnej "Minus Jeden", za motywowanie przede wszystkim wiarą w nasze możliwości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie...
więcej »

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNO-FILMOWY
Drodzy Uczniowie, w zasadzie osoby, które miały się zgłosić do konkursu, o którym mowa poniżej już to zrobiły (w większości w czerwcu). Jednak, gdyby się okazało, że są jeszcze chętni, to zapraszamy po więcej informacji i do zapoznania się z regulaminami do p. prof. Donaty Wójcik-Bąbskiej i p. prof. Jarosława Gugulskiego. STAROSTWO POWIATOWE W OŚWIĘCIMIU ...
więcej »

OGŁOSZENIE DLA KLAS PIERWSZYCH
Drodzy Uczniowie klas pierwszych, witamy Was w murach naszej szkoły. Cieszymy się, że do nas dołączyliście. Przypominamy Wam...
więcej »

OGŁOSZENIE SU
Po wakacyjnej przerwie Samorząd Uczniowski budzi się do działania. Zapraszamy...
więcej »

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
Zapraszamy Nauczycieli i Uczniów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w dniu 1 września 2015r. o godz. 10.00.
więcej »

EGZAMINY POPRAWKOWE
Egzaminy poprawkowe odbędą się 25 sierpnia 2015r. w sali nr 16. Matematyka o g. 9.00, pozostałe przedmioty o g. 10.00. Poprawkowy egzamin maturalny odbędzie się 25 sierpnia 2015 r. o g. 9.00, w sali nr 43 i 40 (j. angielski - Liceum dla Dorosłych). Proszę zabrać dowód tożsamożci ze zdjęciem, kalkulator, linikję oraz naklejki z kodami.
więcej »

WYNAJEM KAWIARENKI
Dyrektor PZ Nr 9 informuje, że istnieje możliwość składania ofert wynajmu kawiarenki szkolnej od września 2015r. Oferty można składać do 24 lipca 2015r. w sekretariacie szkoły.
więcej »

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW
Zapraszamy do pobrania wykazu podręczników na następny rok szkolny. W wrześniu Samorząd Uczniowski zorganizuje kiermasz podręczników, zatem można się wstrzymać z ich zakupem do września.
więcej »

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Zakończyliśmy kolejny rok szkolny w historii "Dąbrowskiej". Dziękujemy Wam drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele naszej szkoły za wspólnie przeżyte chwile, za wszystkie inicjatywy, za tworzenie niesamowitej atmosfery szkoły. Mamy nadzieję, że dla Was ten rok był niezapomnianą przygodą... Życzymy wszystkim bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji, do zobaczenia we wrześniu!
więcej »

STYPENDIA CZERWIEC 2015
Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy na zakończenie roku szkolnego 2014/2015 uzyskali wysokie wyniki w nauce i w związku z tym zostali nagrodzeni stypendiami finansowymi. Oto osoby nagrodzone:
więcej »

ODBIÓR ŚWIADECTW MATURALNYCH
Maturzystów zapraszamy po odbiór świadectw maturalnych 30 czerwca 2015r. (wtorek) od g. 9.00 w sekretariacie.
więcej »

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Zakończenie roku szkolnego 2014/205 odbędzie się w piątek, 26 czerwca, o g. 10.00 w sali gimnastycznej. Zapraszamy!
więcej »

SZAFKI
Ogłoszenie!!! Uczniowie klas I i II proszeni są o opróżnienie szafek i zabranie wszystkich rzeczy do dnia 3 lipca 2015r. Po tym terminie szafki będą otwierane komisyjnie przez pana konserwatora :)
więcej »

ZWROT KSIĄŻEK
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego Panie Bibliotekarki proszą o zwrot wypożyczonych książek do piątku - 19 czerwca.
więcej »

ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL
Grupa Teatralna „Minus Jeden” z Powiatowego Zespołu Nr 9 Szkół im. M. Dąbrowskiej w Kętach zaprasza na kolejny – w swoim dziesięcioletnim dorobku – spektakl pt. „Opowieści lasku ardeńskiego”. Tym razem młodzież sięgnęła po kompilację bajek i utworów literackich w konwencji komediowej. „Opowieści lasku ardeńskiego” to jednak komedia nietypowa, w której wszystko się miesza – bohaterowie, miejsca, sytuacje…
więcej »

Zapraszamy na konsultacje
W dniu 5. czerwca 2015 r. w naszej szkole nie odbywają się zajęcia dydaktyczne, ale wszystkich uczniów zapraszamy serdecznie na konsultacje z poszczególnymi nauczycielami o następujących porach:
więcej »

WARSZTATY PRZYRODNICZE NA WYBRZEŻU GDAŃSKIM
W dniach 26-30 maja klasa II JM przebywała na Wybrzeżu Gdańskim, gdzie przeprowadzone zostały zajęcia terenowe z geografii. Tematem warsztatów była analiza procesów egzogenicznych w strefie nadmorskiej, wpływu warunków przyrodniczych na działalność człowieka, jak również geograficzna ...
więcej »

ZAPRASZAMY
ZAPRASZAMY
Zapraszamy...
więcej »

AKCJA BICIA REKORDU GUINNESS'A W NORDIC WALKING
Zachęcamy Uczniów, Rodziców i Absolwentów do wzięcia udziału w akcji bicia rekordu w Nordic Walkingu z Guinness World Records. Więcej informacji i rejestracja na stronie:
więcej »

MATURY CZAS ZACZĄĆ...
Już w poniedziałek, punktualnie o g. 9.00 rozpoczyna się pierwszy z egzaminów maturalnych - z j. polskiego. Trzymamy kciuki za maturzystów i przypominamy im po raz kolejny kilka podstawowych zasad:
więcej »

PINAP, czyli jak efektywnie uczyć się przyrody...
W bieżącym roku szkolnym klasa II h realizuje program z przyrody w ramach pilotażowego projektu „PINaP – Innowacyjne nauczanie przyrody w szkołach ponadgimnazjalnych”. Uczestniczy w nim 20, wybranych szkół województwa małopolskiego. Projekt ten jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, a opracowany został przez kadrę naukową Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.
więcej »

PROMOCJA ALMANACHU
29 kwietnia 2015r. odbyła się promocja nowego numeru Almanachu kęckiego. W części artystycznej imprezy wystąpili p. prof. Sławomir Dwornik i Aneta Błasiak. Dziękujemy im za reprezentowanie naszej szkoły.
więcej »

DZIEŃ OTWARTY W DĄBROWSKIEJ
Miło nam, że mogliśmy dzisiaj gościć Gimnazjalistów wraz z Opiekunami na Dniu Otwartym. Drodzy Gimnazjaliści, mamy nadzieję, że spotkanie w naszej szkole pomoże Wam podjąć decyzję dotyczącą dalszego kształcenia. Tym, którzy już zadeklarowali chęć uczenia się w naszej szkole (cieszymy się, że jest ich wielu), przypominamy, że należy "Dąbrowską" zaznaczyć jako szkołę I wyboru. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w przygotowanie Dnia Otwartego w naszej szkole.
więcej »

ZAKONCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH
Dzisiaj odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych. Serdecznie dziękujemy pani prof. Bogusławie Mizerze z klasą 2 jm i panu prof. Jarosławowi Gugulskiemu z klasą 2 h za przygotowanie części oficjalnej i artystycznej. Absolwentom dziękujemy za trzy wspólnie spełnione lata, życzymy zdania egzaminu maturalnego, mądrości życiowej, spełnienia planów, życzliwych ludzi na dorosłej drodze... Pamiętajcie, że zawsze jesteście mile widziani w murach "Dąbrowskiej"... Nie żegnamy się zupełnie: 4 maja widzimy się na pierwszym egzaminie maturalnym...
więcej »

DZIEŃ OTWARTY 2015
DZIEŃ OTWARTY 2015
Gimnazjalistów i ich Rodziców zapraszamy 28 kwietnia 2015r., w godz. 9.00-16.00.
więcej »

DZIEŃ PAMIECI PO RAZ 18. W NASZEJ SZKOLE
Od 18 lat w naszej szkole odywa się uroczystość poświęcona wspomnieniu nauczycieli wywiezionych i zamordowanych w obozie nazistowskim w Mauthausen-Gusen.
więcej »

ADAM PŁONKA LAURETAEM FESTIWALU MŁODEGO AKTORA
Gratulujemy Adamowi Płonce zdobycia srebrnej maski Teatru Groteska na Festiwalu Aktora zorganizowanym przez Dom Kultury w Kętach
więcej »

SZKOLNE WIADOMOŚCI
Zapraszamy do obejrzenia kolejnych informacji szkolnych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem TVK HD.
więcej »

NOC FILMOWA W DĄBROWSKIEJ
Z 17/18 kwietnia odbyła się "Noc filmowa".
więcej »

PRZYPOMNIENIE DLA UCZNIÓW KLAS 3-cich
W związku z zakończeniem roku szkolnego uczniowie klas trzecich proszeni są o zwrot wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej do dnia 17 kwietnia 2015r.
więcej »

DZIESIĘCIOLECIE GRUPY TEATRALNEJ "MINUS JEDEN"

DZIESIĘCIOLECIE GRUPY TEATRALNEJ I PREMIERA
DZIESIĘCIOLECIE GRUPY TEATRALNEJ I PREMIERA
Zapraszamy na premierowy spektakl Grupy Teatralnej połączony z obchodami 10-lecia "Minus Jeden"
więcej »

WESOŁYCH ŚWIĄT
Życzenia świąteczne...
więcej »

SPOTKANIE Z PANIĄ OLGĄ ONYSZKIEWICZ Z MDSM w OŚWIĘCIMIU
Dnia 18.03. 2015 odbyło się w naszej szkole spotkanie organizacyjne z panią Olgą Onyszkiewicz – Kierownikiem Działu Edukacyjno-Programowego Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu z uczennicami klasy I HM oraz ich rodzicami.
więcej »

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA
W dniu 17 marca 2015 roku w Powiatowym Zespole nr 9 Szkół w Kętach odbyły się obchody Światowego Dnia Zdrowia. To kolejna, obok odbywających się od jedenastu lat Dni Profilaktyki, impreza poświęcona propagowaniu zdrowego stylu życia i zdrowia
więcej »

Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17